logo atc veenhorst

De vereniging

De structuur binnen ATC Veenhorst is georganiseerd op de onderstaande manier:
Het bestuur
Voorzitter
Jeroen Ongering
voorzitter@atc-veenhorst.nl
Secretaris
Brigitte van Dam
secretaris@atc-veenhorst.nl
Activiteiten en toernooien
Angelique de Heer
a.deheer@atc-veenhorst.nl
Technische zaken
Mark Roescher
m.roescher@atc-veenhorst.nl
Technische zaken
Sjors van Ling
s.vanling@atc-veenhorst.nl
Jeugdcommissie
Barend Jan Klijnsma
bj.klijnsma@atc-veenhorst.nl
Penningmeester
Gerald Kalenkamp
penningmeester@atc-veenhorst.nl
Ledenadministratie en Competitieleider
Ledenadministratie en Competitieleider (VCL)
Margot Ganzeboom
competitieleider@atc-veenhorst.nl ledenadministratie@atc-veenhorst.nl
Activiteitencommissie
Activiteitencommissie
Angelique de Heer
activiteitencommissie@atc-veenhorst.nl
Jeugdcommissie
Voorzitter & competitieleider jeugd
Barend Jan Klijnsma
bj.klijnsma@atc-veenhorst.nl jeugdcompetitie@atc-veenhorst.nl
Grote Clubactie
Marloes Neeskens
jeugdcommissie@atc-veenhorst.nl
Clubkampioenschappen, oliebollentoernooi & kleding
Petra van Galen
jeugdcommissie@atc-veenhorst.nl
Whoznext
Larissa Blijden
Pepernotentoernooi
Annemieke Hanstede
Vanuit trainers + activiteitenbegeleiding
Sandra Veldhuis
Rob Grothues
Robert Graas
Jeugd selectiecommissie
Valt onder Jeugdcommissie
Ohannes Cakmakci Rogier Florijn Sjors van Ling
Parkcommissie
Mark Roescher
m.roescher@atc-veenhorst.nl
Sjors van Ling
s.vanling@atc-veenhorst.nl
Toernooicommissie
Angelique de Heer
activiteitencommissie@atc-veenhorst.nl
Daan Hendriksen
Bjorn Roeloffzen
50plus commissie
Organisator
Annelies Prins
0546 – 868283
Anita Staudigel
0546-866181
Clara de Groot
06-15366596
Henk Vos
0546 – 866836
Padelcommissie
Sjors van Ling
s.vanling@atc-veenhorst.nl
Communicatie commissie
Marvin Oude Avenhuis
Sjors van Ling
Sponsorcommissie
Marlot Letteboer
sponsorcommissie@atc-veenhorst.nl
Kascommissie
Mark Roescher
Bert Stopel
Trainers
Hoofdtrainer
Ohannes Cakmakci
06-29202471 ohannes@cakmakci.nl
Tennistraining jeugd
Sandra Gerrits-Veldhuis
06-10872861 sandraveldhuis90@gmail.com
Tennistraining
Alwin Offereins
Tennistraining
Hanneke Luttikhuis
Jeugdtrainer
Niek Wigger
Padeltraining
Bram Meijer
Padeltraining
Stan Tiehuis
WhoZnext Team
Isabel Schiphorst
Sophie Roelfsema
Niels Klijnsma
Sven Klijnsma
Sanne van Ling
Vincent Vosmer
Ereleden
Bernard Arends
Ans Drosten
Frits Ekkelboom✝
Dick Gijzen
Gerrie Manenschijn
Siny Prinsen
Carla Voogel
Joke van Goor
Peter Koetsier