logo atc veenhorst

De vereniging

De structuur binnen ATC Veenhorst is georganiseerd op de onderstaande manier:
Het bestuur
Voorzitter
Sjors van Ling
voorzitter@atc-veenhorst.nl
Penningmeester
Gerald Kalenkamp
penningmeester@atc-veenhorst.nl
Secretaris
Brigitte Zuidinga
secretaris@atc-veenhorst.nl
Activiteiten en toernooien
Angelique de Heer
a.deheer@atc-veenhorst.nl
Technische zaken
Mark Roescher
m.roescher@atc-veenhorst.nl
Jeugdcommissie
Barend Jan Klijnsma
bj.klijnsma@atc-veenhorst.nl
Padel- en communicatiecommissie
Rogier Florijn
r.florijn@atc-veenhorst.nl
Ledenadministratie en Competitieleider
Ledenadministratie
Margot Ganzeboom
ledenadministratie@atc-veenhorst.nl
Competitieleider (VCL)
Barend Jan Klijnsma
competitie@atc-veenhorst.nl
Activiteitencommissie
Activiteitencommissie
Angelique de Heer
activiteitencommissie@atc-veenhorst.nl
Jeugdcommissie
Voorzitter jeugd
Barend Jan Klijnsma
bj.klijnsma@atc-veenhorst.nl
Grote Clubactie & Activiteiten
Marloes Neeskens
jeugdcommissie@atc-veenhorst.nl
Competitie & Activiteiten
Petra van Galen
jeugdcommissie@atc-veenhorst.nl
Whoznext & Activiteiten
Larissa Blijden
Grote Club Actie & Activiteiten
Annemieke Hanstede
Activiteiten
Elianne Verdult
Activiteiten
Barbara Oerbekke
Vanuit trainers + activiteitenbegeleiding
Sandra Veldhuis
Jeugd selectiecommissie
Valt onder Jeugdcommissie
Ohannes Cakmakci Rogier Florijn Sjors van Ling
Parkcommissie
Mark Roescher
m.roescher@atc-veenhorst.nl
Sjors van Ling
s.vanling@atc-veenhorst.nl
Toernooicommissie
Angelique de Heer
activiteitencommissie@atc-veenhorst.nl
Monique Ronhaar
Peter Tijhof Mark Roescher
50plus commissie
Organisator
Annelies Prins
0546 – 868283
Anita Staudigel
0546-866181
Clara de Groot
06-15366596
Henk Vos
0546 – 866836
Padelcommissie
Rogier Florijn
r.florijn@atc-veenhorst.nl
Communicatie commissie
Rogier Florijn
Sponsorcommissie
Marlot Letteboer
sponsorcommissie@atc-veenhorst.nl
Kascommissie
Peter Koetsier
Trainers
Hoofdtrainer
Ohannes Cakmakci
06-29202471 ohannes@cakmakci.nl
Tennistraining jeugd
Sandra Gerrits-Veldhuis
06-10872861 sandraveldhuis90@gmail.com
Tennistraining
Alwin Offereins
Tennistraining
Hanneke Luttikhuis
Padeltraining
Stan Tiehuis
WhoZnext Team
Isabel Schiphorst
Sophie Roelfsema
Niels Klijnsma
Sven Klijnsma
Vincent Vosmer
Ereleden
Bernard Arends
Ans Drosten
Frits Ekkelboom✝
Dick Gijzen
Gerrie Manenschijn
Siny Prinsen
Carla Voogel
Joke van Goor
Peter Koetsier