Teams Senioren 2013


Dinsdag Dames

Dames 1 – 1e klasse

Lucie Geerdink
Joke Jaarsma
Margot Ganzeboom
Liedeke Erkelens
Erna Landkroon

Dames 2 – 3e klasse

Monica Stroeve
Mirjam Schrijver
Yanke Heetebrij
Lucie Bolk-Leijsen

Dinsdag Dames 45+

Dames 45 + 1 – 3e klasse

Loes Meijer
Annie Schmidt
Ida Veld
Tiny Kleinlugtenbelt
Siny Menderink
Remmy Hoomans

Dames 45 + 2 – 3e klasse

Anja Peeters
Yvonne van Manen
Bea Hazewinkel
Wilma Borger
Greet Makkinga
Maria van Klingeren
Thea Haghuis

Donderdag Heren 50+

Heren 50+ 1 – 3e klasse

Wim Voogel
Henk Reinerink
G.van Faassen
Dinand Veldhuis
Herman Lensen
Ton Roozendaal

Vrijdag Heren 45+

Heren 45+ 1 – 4e klasse

Harry Makkinga
Wout Borger
Peter Schlette
Dinand Veldhuis
John Lammers

Zaterdag Dames

Dames 1  - 1e klasse

Mariet Kamphuis
Esther Maathuis
Odette Wubbels
Yfke Abma
Yvonne Rouwhof
Myrthe Bouius

Dames 2  - 2e klasse

Narda van Driel
Edith van de Ham
Iris Borger
Carmen Borger
Marlies Ganzeboom
Sophie Gerritsen
Esther Roelofs
Tamar Sturkenboom

Dames 3  - 5e klasse

Sanne Scheper
Karin broens
Wendy Braakhuis
Mariska Beunk
Linda Oosting

Dames 4  - 5e klasse

Anja Wemmenhove
Bastianne van Zanten
Janice Smit
Claudia Doeve
Sara van Stuivenberg
Anne Voshaar

Zaterdag Heren

Heren 1 – 3e klasse

Robin Douglas
Jeroen Renssen
Ohannes Cakmakci
Marcel Dijkslag
Rut Luttikhuis
Lars Luttikhuis

Heren 2 – 4e klasse

Michiel Wesselink
Martijn van Broekhoven
Tim Schelfhorst
Wouter Schelfhorst
Robin Haakmat

Heren 3 – 5e klasse

Bob Jansen
Rene Hagedoorn
Andre Kamphuis
Andre de Kroon
Olaf Kappert
Paul Meulenbroek

Heren 4 – 5e klasse

Frank Oerbekke
H.Looms
B. Perik
W. Koek
Folkert Nieuwdam

Heren 5 – 6e klasse

Paul Hondebrink
Wim ter Riet
Martin de Deugd
Ernst Jan Goinga
Danny Vermaas
Ton Roozendaal

Heren 6 – 6e klasse

Mark Kiffen
Marc Tybursky
Marvin Oude Avenhuis
Michel Tangelder
Bjorn Roeloffzen
Rob Plegt

Heren 7 – 6e klasse

Guus Nijland
Bertil de Groot
Jeroen Boom
Simon NIjland

Heren 8 – 6e klasse

Harry Makkinga
Wout Borger
Peter Schlette
Dinand Veldhuis
John Lammers

Zaterdag Mix

Mix  1 – 4e klasse

Noortje Hendriksen
Machuta Somers
Rogier Florijn
Daan Hendriksen
Bjorn Nollen

Mix  2 – 4e klasse

Lucie Geerdink
Alexandra te Lintelo
Jeroen Nijmeijer
Raymond Braakhuis
Maurice Dijkhuis
Liedeke Erkelens

Mix  3 – 5e klasse

Lisa Jetten
Marielle Harms
Esther Visschers
Ronald Visschers
Reinoud Makkinga
Arko Jacobs
Paul van Haren

Mix  4 – 5e klasse

Saskia Hanser
Jack Hanser
Marcel van Nispenrode
Carolien van Nispenrode
Ilona Vissia
Jan Bert Olsman

Mix  5 – 6e klasse

Wouter Frey
Pieter Olsthoorn
Charlotte Stopel
Esther Stopel
Bianca Stopel
Martin Langkamp

Mix  6 – 6e klasse

Maaike Sloven
M.Deterd
Marjelein Gijzen
Bart Oude Avenhuis
Wouter Middelkamp
Wout Hoekstra

Zondag Dames

Dames  1 – Hoofdklasse

Lianne Ganzeboom
Lisanne Grobben
Myrthe Bouius
Anne-Fleur Gahler
Martine Ganzeboom

Dames  2 – 2e klasse

Esmee Smienk
Sophie Ganzeboom
Marelle Hilberink
Maud Weghorst

Zondag Mix

Mix  1 – 7e klasse

Angelique de Heer
Monique Ronhaar
Barbara de Boer
Wout Jansen
Bjorn Tabois
Jeroen Slot

Zondag Mix 35+

Mix  1 – 2e klasse

Rob Bakker
Jeroen Ongering
Liesbeth Bakker
Pia Sueters
Margot Ganzeboom
Hennie Busscher