Teams Jeugd 2013


Rood

Veenhorst Rood 1 – zondag – geen klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Nispenrode, van Kirsten
Entjes Carmen
Cakmak Deniz
Neesan Lisa

Oranje

Veenhorst Oranje 1 – zondag – 1e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Smit Jesse
Hanser Marin
Vosmer Vincent

 

Veenhorst Oranje 2 – zondag – 1e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Engbers Daan
Entjes Raul
Graaf, de Leon

 

Veenhorst Oranje 3 – zondag – 2e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Klos Luca
Kamphuis Damon
Kruk, van der Daan

 

Veenhorst Oranje 4 – zondag – 2e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Hermelink Amber
Lesscher Nikki
Mardirosian Hilda

Groen

Veenhorst Groen 1 – woensdag – 1e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Wigger Niek
Smit Jaimy
Nawijn Noah
Deterd Rik

 

Veenhorst Groen 2 – woensdag – 1e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Wubbels Anouk
Frielinck Eva

 

Veenhorst Groen 3 – woensdag – 2e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Kroeze Jaimy
Blankenstijn Jordi

 

Veenhorst Groen 4 – woensdag – 3e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Ommen, van Emmely
Heuvelman Dirkje
Nijkamp Marijne

Geel

Veenhorst 1 – Junioren t/m 17 meisjes – zaterdag – 1e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Klooster Isabel
Westerik Tara
Schiricke Estelle
Tyburski Marell
Parren, van der Anouk
Westdijk Amber

 

Veenhorst 1 – Junioren t/m 17 meisjes – zondag – 1e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Heuvelman Janne
Grobben Myrthe
Bruins Megan
Wemmenhove Caroline

 

Veenhorst 1 – Junioren t/m 17 jongens – zondag – 3e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Koenen Bas
Rijper Jetse
Kuiper Kevin
Haakmat Justin
Boer Mitchell
Trienen Thye

 

Veenhorst 2 – Junioren t/m 17 jongens – zondag – 3e klasse

 Achternaam Voornaam Speelsterkte  KNLTB nummer  Geboortedatum
Shurman Yannick
Boer Jeremy
Nawijn Jurre
Stoop Thomas
Vinne, van der Jochem