logo atc veenhorst

Seniorencompetitie

De KNLTB organiseert voor de senioren diverse competitievormen. Het aanbod in Overijssel en dus voor ATC Veenhorst ziet u hier.

Er zijn twee momenten per jaar dat er competitie wordt gespeeld:

  • Voorjaarscompetitie (apr/juni) – opgeven teams in december
  • Najaarscompetitie (sep/okt) – opgeven teams rond de zomervakantie

Meer achtergrondinformatie kunt u hier vinden.

De competitieleider (VCL) voor de senioren is Margot Ganzeboom: m.ganzeboom@atc-veenhorst.nl / 06-43855049

De speeldata voor het voorjaar kunt u hier vinden.

  • Aanmelden competitie

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Teams

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend (4DD)

1e team (Hoofdklasse afdeling 5)

  • Margot Ganzeboom (A)
  • Josée Aalderink
  • Liedeke Erkelens
  • Edith van den Ham
  • Pia Sueters

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD)

1e team (1e klasse afdeling 27)

  • Yvonne Rouwhof-Kamphuis (A)
  • Iris Borger
  • Narda van Driel
  • Liedeke Erkelens
  • Marlot Letteboer
  • Alexandra te Lintelo
  • Yvette Veekamp

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD)

2e team (4e klasse afdeling 69)

  • Eline Hovenier (A)
  • Iris Botter
  • Nanda Erkelens
  • Leonie Evers
  • Joyce Korenromp

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD)

3e team (4e klasse afdeling 70)

  • Carmen Reekers (A)
  • Desiree Cremers
  • Maaike Hoek
  • Nicole Kleine Staarman
  • Susanne Kruitbos

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD)

1e team (3e klasse afdeling 32)

  • Katja Koek (A)
  • Mariska Eerhard
  • Charissa Eggelte-Milder
  • Pascalle Jazet
  • Manon Looms-Kosters
  • Kim Peters-van der Zee

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD)

2e team (4e klasse afdeling 78)

  • Careen Klijnsma (A)
  • Ineke Barink
  • Brigitte van Dam-Zuidinga
  • Stella de Haan
  • Mira van den Hemel
  • Simone Kerkdijk
  • Lydia Olsthoorn
  • Sylwia Stammis

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD/HD/2GD)

1e team (4e klasse afdeling 81)

  • Gerald Kalenkamp (A)
  • Diane Crompvoets
  • Brigitte van Dam-Zuidinga
  • Albert van Garling
  • Alco de Heer
  • Inge Schaaij

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond (4HD)

1e team (3e klasse afdeling 76)

  • Jeroen Stegeman (A)
  • Patrick Beemer
  • Daniel Been
  • Jeroen Dekker
  • Hendrik de Groot
  • Jaco Wolters

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond (4HD)

2e team (3e klasse afdeling 108)

  • Remco Kosters (A)
  • Wouter Freij
  • Thijs Hutjes
  • Niels Lewerissa
  • Ahmet Lulic
  • Pieter Olsthoorn
  • Dennis Slettenhaar

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD)

1e team (1e klasse afdeling 11)

  • Niels Tuparia (A)
  • Marc Boom
  • Bjorn Nollen
  • Matthijs Tuparia
  • Marcel Zielman

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD)

2e team (2e klasse afdeling 23)

  • Martin de Deugd (A)
  • Lorenz Brattinga
  • Patrick Jacobse
  • Henri Olthof

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD)

3e team (4e klasse afdeling 14)

  • Bjorn Tabois (A)
  • Sjaak Borst
  • Bastiaan Braakhuis
  • Raymond Braakhuis
  • Brian Hoogwijk
  • Martin Langkamp
  • Guus Nijland

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD)

4e team (4e klasse afdeling 63)

  • Remko Wubbels (A)
  • Dirk Hesp
  • Rene Maathuis
  • Jeroen Rouwhof
  • Richard Schiphorst
  • Danny Vermaas

Dames 17+ Zaterdag OV (2DE/3DD)

1e team (1e klasse afdeling 1)

  • Martine Ganzeboom (A)
  • Sophie Ganzeboom
  • Lisanne Grobben
  • Myrthe Grobben
  • Esmee Smienk
  • Anouk Wubbels

Dames 17+ Zaterdag OV (2DE/3DD)

2e team (3e klasse Afdeling 2)

  • Elianne Verdult (A)
  • Maaike Deterd
  • Claudia Jansen-Bekhuis
  • Lonneke Löwik
  • Marleen Niphuis
  • Bianca Wessels
  • Hylke Yspeerd-Kosters

Dames dubbel 17+ Zaterdag (4DD)

1e team (2e klasse afdeling 16)

  • Petra van Galen (A)
  • Larissa Blijden
  • Annemieke Hanstede
  • Barbara Koopman-Oerbekke
  • Sanne Mensen
  • Marloes Neeskens

Dames Dubbel 17+ Zaterdag (4DD)

2e team (4e klasse afdeling 20)

  • Marielle van Gorp (A)
  • Anne van den Berg
  • Saskia Hanser
  • Mirjam Schrijver
  • Janice Smit
  • Sara van Stuivenberg

Dames Dubbel 17+ Zaterdag (4DD)

3e team (4e klasse afdeling 23)

  • Sanne Scheper (A)
  • Wendy Braakhuis
  • Marriëtte Frielinck
  • Sophie Gerritsen-Smulders
  • Mariska Nieuwenhuis-Beunk
  • Monica Stroeve
  • Karin Timmerij

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (DD/HD/2GD)

1e team (1e klasse afdeling 7)

  • Noortje Hendriksen (A)
  • Rogier Florijn
  • Daan Hendriksen
  • Marloes Smit
  • Machuta Somers

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (DD/HD/2GD)

2e team (2e klasse afdeling 16)

  • Angeligue de Heer (A)
  • Monique Ronhaar
  • Mark Roescher
  • Peter Tijhof

Heren 17+ Zaterdag (4HE/2HD)

1e team (3e klasse afdeling 54)

  • Wouter Middelkamp (A)
  • Sjoerd Hesselink
  • Bart Hollema
  • Kevin Middelhuis
  • Robin Olthof
  • Tim Spit

Heren 17+ Zaterdag OV (2HE/3HD)

1e team (1e klasse afdeling 2)

  • Robin Douglas (A)
  • Marcel Dijkslag
  • Bram Dikkeschei
  • Ruben Eertink
  • Robin Haakmat
  • Barend Jan Klijnsma
  • Marco Lapre

Heren 17+ Zaterdag OV (2HE/3HD)

2e team (3e klasse afdeling 1)

  • Olaf Kappert (A)
  • Maurice Dijkhuis
  • Nick ten Hove
  • Bob Jansen
  • Andre Kamphuis
  • Andre de Kroon
  • Bjorn Roeloffzen

Heren 17+ Zaterdag OV (2HE/3HD)

3e team (4e klasse afdeling 9)

  • Frank Oerbekke (A)
  • Wilfred Koek
  • Remo Perik
  • Michel Tangelder

Heren 17+ Zaterdag OV (2HE/3HD)

4e team (4e klasse afdeling 4)

  • Danny Bal (A)
  • Vincent Christiaans
  • Sjors van Ling
  • Wim Ruiter
  • Matthijs Tuparia

Heren 17+ Zaterdag OV (2HE/3HD)

5e team (4e klasse afdeling 1)

  • Marvin Oude Avenhuis (A)
  • Jack Hanser
  • Marin Hanser
  • Mark Kiffen
  • Barry Struis
  • Jasper van Zanten

Heren Zondag (4HE-2HD)

1e team (7e klasse afdeling 5)

  • Niels Klijnsma (A)
  • Sven Klijnsma
  • Sjors (jr.) van Ling
  • Martijn Roelfsema

8&9 Tennis 17+ Zondag Middag

1e team (Open klasse afdeling 11)

  • Emma Haarman (A)
  • Fleur Bruinsma
  • Daan Engbers
  • Ludovico Malagoli
  • Silke Oude Breuil