logo atc veenhorst

Seniorencompetitie najaar

De KNLTB organiseert voor de senioren diverse competitievormen. Het aanbod in Overijssel en dus voor ATC Veenhorst ziet u hier.

Er zijn twee momenten per jaar dat er competitie wordt gespeeld:

  • Voorjaarscompetitie (apr/juni) – opgeven teams in december
  • Najaarscompetitie (sep/okt) – opgeven teams rond de zomervakantie

Meer achtergrondinformatie kunt u hier vinden.

De competitieleider (VCL) voor de senioren is Margot Ganzeboom: m.ganzeboom@atc-veenhorst.nl / 06-43855049

De speeldata voor het najaar kunt u hier vinden.

  • Aanmelden competitie

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Teams

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend (4DD)

1e team ( link knltb volgt)

  • Margot Ganzeboom (A)
  • Josée Aalderink
  • Liedeke Erkelens
  • Edith van den Ham
  • Pia Sueters

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD)

1e team (verzoek 1e klasse)

  • Yvonne Rouwhof-Kamphuis (A)
  • Iris Borger
  • Narda van Driel
  • Liedeke Erkelens
  • Marlot Letteboer
  • Alexandra te Lintelo
  • Yvette Veekamp

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD)

2e team (4e klasse )

  • Rivka Bode (A)
  • Carmen Reekers
  • Lieke Weltevrede
  • Joyce Korenromp
  • Desiree Cremers

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD)

3e team (4e klasse)

  • Elianne Verdult (A)
  • Marleen Niphuis
  • Maaike Deterd
  • Bianca Wessels
  • Hylke Yspeerd-Kosters
  • Claudia Jansen-Bekhuis

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD)

4e team (4e klasse)

  • Emma Haarman (A)
  • Manilla Haarman
  • Danielle Gehring
  • Kirsten Dirksen
  • Marieke Heerdink
  • Marieke Egberink
  • Nicole Zweers-Crompvoets
  • Mireille Herbrink

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD)

1e team (3e klasse )

  • Katja Koek (A)
  • Mariska Eerhard
  • Charissa Eggelte-Milder
  • Pascalle Jazet
  • Manon Looms-Kosters
  • Kim Peters-van der Zee

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD)

2e team (4e klasse)

  • Careen Klijnsma (A)
  • Ineke Barink
  • Brigitte Zuidinga
  • Stella de Haan
  • Mira van den Hemel
  • Simone Kerkdijk
  • Lydia Olsthoorn
  • Sylwia Stammis

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD/HD/2GD)

1e team (4e klasse )

  • Gerald Kalenkamp (A)
  • Diane Crompvoets
  • Alco de Heer
  • Inge Schaaij

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond (4HD)

1e team (verzoek 2e klasse )

  • Jeroen Stegeman (A)
  • Patrick Beemer
  • Jeroen Dekker
  • Hendrik de Groot
  • Jaco Wolters
  • Mark Roescher

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond (4HD)

2e team (3e klasse )

  • Remco Kosters (A)
  • Thijs Hutjes
  • Niels Lewerissa
  • Ahmet Lulic
  • Wouter Freij

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond (4HD)

3e team (3e klasse)

  • Sander Middelkamp (A)
  • Berthil Sies
  • Seakle de Vries
  • Jeroen Looms
  • Maurice Lieven
  • Martin Wigger

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond (4HD)

4e team (4e klasse)

  • Ruud Meijer (A)
  • Nico Jansen
  • Leon Hanewacker
  • Brian Korenromp
  • Maik Kroezen
  • Dennis van den Worm

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD)

1e team (1e klasse )

  • Niels Tuparia (A)
  • Marc Boom
  • Bjorn Nollen
  • Matthijs Tuparia
  • Marcel Zielman
  • Lenaart Boeser

Dames dubbel 17+ Zaterdag (4DD)

1e team (verzoek 2e klasse )

  • Petra van Galen (A)
  • Larissa Blijden
  • Annemieke Hanstede
  • Barbara Koopman-Oerbekke
  • Sanne Mensen
  • Marloes Neeskens

Dames Dubbel 17+ Zaterdag (4DD)

2e team (verzoek 3e klasse )

  • Saskia Hanser (A)
  • Janice Smit
  • Mirjam Schrijver
  • Sanne Prinsen

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (DD/HD/2GD)

1e team (1e klasse )

  • Noortje Hendriksen (A)
  • Rogier Florijn
  • Daan Hendriksen
  • Marloes Smit
  • Machuta Somers

Gemengd 17+ Zaterdag (DE/HE/DD/HD/GD)

1e team (3e klasse)

  • Angeligue de Heer (A)
  • Monique Ronhaar
  • Mark Roescher
  • Peter Tijhof
  • Inge Visschedijk

Heren 17+ Zaterdag (4HE/2HD)

1e team (verzoek 3e klasse )

  • Wouter Middelkamp (A)
  • Sjoerd Hesselink
  • Bart Hollema
  • Kevin Middelhuis
  • Robin Olthof
  • Tim Spit

Heren Zondag (4HE-2HD)

1e team (verzoek 6e klasse)

  • Niels Klijnsma (A)
  • Sven Klijnsma
  • Sjors (jr.) van Ling
  • Martijn Roelfsema

8&9 Tennis 17+ Zondag Middag

1e team (2e klasse)

  • Fleur Bruinsma (A)
  • Daan Engbers
  • Silke Oude Breuil