logo atc veenhorst

Jeugd competitie

De KNLTB organiseert voor de jeugd competitie. Bij ATC Veenhorst streven we erna dat alle jeugdleden meedoen met de activiteiten, dus ook met de competitie. Er zijn twee momenten per jaar dat er competitie wordt gespeeld:

  • Voorjaarscompetitie (apr/juni) – teams worden eind december vastgesteld
  • Najaarscompetitie (sep/okt) – teams worden rond de zomervakantie vastgesteld

De competitie voor de jeugd is altijd op zondag en onderverdeeld naar leeftijdscategorie√ęn. Informatie hierover kun je vinden op competie jeugd KNLTB

Voor de datums wanneer er gespeeld wordt kijk hier

Hoe moet ik uitslagen invullen en hoe werkt het digitale uitwisselen,  of hoe zat het ook al weer met de spelregels?

De competitieleider (VCL) voor de jeugd is Barend Jan Klijnsma: bj.klijnsma@atc-veenhorst.nl / 06-44534990

Een schematisch overzicht van de competitiesoorten ziet u hieronder

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Aanmelden competitie

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Teams

Rood 1

1e team

  • Fleur Grothues (A)
  • Joy Graas
  • Ivan Krukkert
  • Phileine Kotte
  • Amelie Luttikhuis

Oranje 2

1e team

  • Lynn Dijkstra (A)
  • Lana Coolen
  • Sara Okanovic
  • Guusje Slettenhaar
  • Luna Aalderink
  • Lucille ter Stal
  • Evi Roeloffzen

Oranje 2

2e team

  • Mare Coolen (A)
  • Daan Dijkstra
  • Guus Dijkstra
  • Jip Slettenhaar
  • Jersey Bulters
  • Anne-Floor Hinnen
  • Verealeijn Oerbekke
  • Ot Koopman

Oranje 2

3e team

  • Liza Braakhuis (A)
  • Gwenn Bosch
  • Amber Schmidt (p)
  • Carianne Vissia (p)
  • Lieke Wind (p)
  • Nora van de Wetering (p)
  • Anne Sophie Snijder (p)
  • Quinty Zweers (p)
  • Pien Borgman (p)

Groen 2

3e team

  • Valerie Oerbekke (A)
  • Fariany Angela
  • Julia Hegeman
  • Isis Nollen
  • Naomi de Vries
  • Gijs van Dijk
  • Sam Verhagen (p)

Junioren 11/14 jr (2e klasse)

1e team

  • Evy Douglas (A)
  • Malu Wanschers
  • Beau Entjes
  • Jonne Nieboer
  • Isa Nieboer

Junioren 11/14 jr (2e klasse)

2e team

  • Julian Brattinga (A)
  • Julius Florijn
  • Jelte Wijnstra
  • Markos Markosyan

Junioren 11/14 jr (4e klasse)

3e team

  • Nick Ronhaar (A)
  • Philemon Simonis
  • Hugo Stuurman
  • Raff Luttikhuis
  • Marnick Prinsen

Junioren meisjes 13/17 jr (2e klasse)

1e team

  • Kirsten van Dam (A)
  • Froukje Wijtzes
  • Noa Roig Laarman
  • Sanne van Ling
  • Iris Ganzenboom

Junioren meisjes 13/17 jr (2e klasse)

2e team

  • Loes Jacobse (A)
  • Sophie Roelfsema
  • Caecilia Simonis
  • Lauren Brattinga

Junioren jongens 13/17 jr (1e klasse)

1e team

  • Niels Klijnsma (A)
  • Daan van der Kruk
  • Sjors van Ling jr
  • Martijn Roelfsema
  • Sven Klijnsma