logo atc veenhorst

Jeugd competitie

De KNLTB organiseert voor de jeugd competitie. Bij ATC Veenhorst streven we erna dat alle jeugdleden meedoen met de activiteiten, dus ook met de competitie. Er zijn twee momenten per jaar dat er competitie wordt gespeeld:

  • Voorjaarscompetitie (apr/juni) – teams worden eind december vastgesteld
  • Najaarscompetitie (sep/okt) – teams worden rond de zomervakantie vastgesteld

De competitie voor de jeugd is altijd op zondag en onderverdeeld naar leeftijdscategorie√ęn. Informatie hierover kun je vinden op competie jeugd KNLTB

Voor de datums wanneer er gespeeld wordt kijk hier

Hoe moet ik uitslagen invullen en hoe werkt het digitale uitwisselen,  of hoe zat het ook al weer met de spelregels?

De competitieleider (VCL) voor de jeugd is Barend Jan Klijnsma: bj.klijnsma@atc-veenhorst.nl / 06-44534990

De tenniskids coordinator voor de rode en oranje competitie is Petra van Galen: petravangalen77@gmail.com / 06-46076690

Een schematisch overzicht van de competitiesoorten ziet u hieronder

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Aanmelden competitie

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Teams

Rood 2 - 1e team

  1. Periode 1: Afdeling 11
  2. Periode 2: Afdeling 87

 

  • Demi Edel (A)
  • Lennon Baumer
  • Quinten Brandenburg
  • Daan Eenkhoorn
  • Filijn Meijlof

Oranje 1- 1e team

  1. Periode 1: Afdeling 16
  2. Periode 2: Afdeling 160

  • Mare Coolen (A)
  • Jersey Bulters
  • Daan Dijkstra
  • Guus Dijkstra
  • Anne-Floor Hinnen
  • Ot Koopman
  • Veraleijn Oerbekke
  • Jip Slettenhaar

Oranje 2 - 1e team

  1. Periode 1: Afdeling 21
  2. Periode 2: Afdeling 111

  • Noor Groote Haar (A)
  • Luc Altena
  • Pien Borgman
  • Mauro Dessenes
  • Amber Schmidt
  • Carianna Vissia

Oranje 2 - 2e team

  1. Periode 1: Afdeling 29
  2. Periode 2: Afdeling 104

  • Lola Dekker
  • Neo Hofman
  • Phileine Kotte
  • Ivan Krukkert
  • Amelie Luttikhuis
  • Elin Nijmeijer
  • Simon Rohof

Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2

1e team (Afdeling 131)

  • Lana Coolen (A)
  • Luna Aalderink
  • Zila Bamaijian
  • Lynn Dijkstra
  • Sara Okanovic
  • Evi Roeloffzen
  • Lucille ter Stal

Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2

2e team (Afdeling 136)

  • Liza Braakhuis (A)
  • Gwenn Bosch
  • Gijs van Dijk
  • Sophie Knapen
  • Nora van de Wetering
  • Laura Wind
  • Lieke Wind
  • Quinty Zweers

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

1e team (1e klasse afdeling 28)

  • Evy Douglas (A)
  • Beau Entjes
  • Isa Nieboer
  • Jonne Nieboer
  • Malu Wanschers

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

2e team (2e klasse afdeling 55)

  • Julian Brattinga (A)
  • Julius Florijn
  • Markos Markosyan
  • Jelte Wijnstra
  • Malu Wanschers

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

3e team (3e klasse afdeling 32)

  • Valerie Oerbekke (A)
  • Fariany Angela
  • Julia Hegeman
  • Anne Sophie Snijder

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

4e team (3e klasse afdeling 29)

  • Nick Ronhaar (A)
  • Raff Luttikhuis
  • Isis Nollen
  • Marnick Prinsen
  • Philemon Simonis
  • Hugo Stuurman