logo atc veenhorst

Jeugd competitie najaar

De KNLTB organiseert voor de jeugd competitie. Bij ATC Veenhorst streven we erna dat alle jeugdleden meedoen met de activiteiten, dus ook met de competitie. Er zijn twee momenten per jaar dat er competitie wordt gespeeld:

  • Voorjaarscompetitie (apr/juni) – teams worden eind december vastgesteld
  • Najaarscompetitie (sep/okt) – teams worden rond de zomervakantie vastgesteld

De competitie voor de jeugd is altijd op zondag en onderverdeeld naar leeftijdscategorie√ęn. Informatie hierover kun je vinden op competie jeugd KNLTB

Voor de datums wanneer er gespeeld wordt zie hieronder.

Hoe moet ik uitslagen invullen en hoe werkt het digitale uitwisselen,  of hoe zat het ook al weer met de spelregels?

De competitieleider (VCL) voor de jeugd is Barend Jan Klijnsma: bj.klijnsma@atc-veenhorst.nl / 06-44534990

De tenniskids coordinator voor de rode en oranje competitie is Petra van Galen: petravangalen77@gmail.com / 06-46076690

Een schematisch overzicht van de competitiesoorten ziet u hieronder

 

 

 

 

 

 

 

 

Teams

Rood 1

1e team (afdeling 11)

 

  • Demi Edel (A)
  • Lennon Baumer
  • Quinten Brandenburg
  • Daan Eenkhoorn
  • Jamie Lewerissa

Rood 2

1e team (afdeling 10)

  • Merle Hinnen (A)
  • Failine van Duiven
  • Thije Hinnen
  • Madee Schmidt
  • Mika Slettenhaar

Oranje 1

1e team (afdeling18)

  • Mare Coolen (A)
  • Daan Dijkstra
  • Guus Dijkstra
  • Veraleijn Oerbekke
  • Anne-Floor Hinnen
  • Jersey Bulters
  • Ot Koopman
  • Jip Slettenhaar

Oranje 1

2e team (afdeling 22)

  • Noor Groote Haar (A)
  • Luc Altena
  • Pien Borgman
  • Amber Schmidt
  • Mauro Dessenes
  • Carianne Vissia

Oranje 2

1e team (afdeling 16)

  • Phileine Kotte (A)
  • Simon Hoekstra
  • Sophie ten Hove
  • Ivan Krukkert
  • Filijn Meijlof
  • Elin Nijmeijer
  • Lola Dekker
  • Quincy Okoli

Groen 1

1e team – (Afdeling 82)

  • Lynn Dijkstra (A)
  • Evi Roeloffzen
  • Luna Aalderink
  • Zila Bamaijian
  • Sara Okanovic
  • Lucille ter Stal

Junioren 11 t/m 14 jaar

1e team (1e klasse – afdeling 50)

  • Evy Douglas (A)
  • Beau Entjes
  • Isa Nieboer
  • Jonne Nieboer
  • Malu Wanschers

Junioren 11 t/m 14 jaar

2e team (1e klasse – afdeling 43)

  • Julian Brattinga (A)
  • Julius Florijn
  • Jelte Wijnstra
  • Isis Nollen

Junioren 11 t/m 14 jaar

3e team (2e klasse – afdeling 47)

  • Nick Ronhaar (A)
  • Raff Luttikhuis
  • Marnick Prinsen
  • Philemon Simonis
  • Hugo Stuurman

Junioren 11 t/m 14 jaar

4e team (3e klasse – afdeling 40)

  • Valerie Oerbekke (A)
  • Fariany Angela
  • Julia Hegeman
  • Feline Roig Laarman
  • Anne Sophie Snijder
  • Lars Nollen

Junioren 11 t/m 14 jaar

5e team (4e klasse – afdeling 10)

  • Lana Coolen (A)
  • Gwenn Bosch
  • Nienke Hoogwijk
  • Sophie Knapen
  • Nora van de Wetering

Junioren 11 t/m 14 jaar

6e team (4e klasse – afdeling 9)

  • Liza Braakhuis (A)
  • Gijs van Dijk
  • Laura Wind
  • Lieke Wind
  • Quinty Zweers